landsbyråd top
  Forside   Medlemsblade   Vedtægter   Bestyrelsen   Lidt historie Lokal nyt Nye arrangementer  

Adresseliste for Slots Bjergby Landsbyråd
(konst. efter generalforsamling 27. april 2022)

Navn Adresse Telefon E-mail Funktion
Tina Christensen Slotsbjergbyvej 40
2512 5856
tinaformand@outlook.dk Formand
Thomas Bach Lundbæksvej 3 5384 1819 tb@pokalbutikken.dk Næstformand
Anders Post Slotsbjergbyvej 26 4046 8950 surffiskeren@hotmail.com Kasserer
Anja Christensen Slotsbjergbyvej 40 2251 0334 anjabrandt_sorensen@hotmail.com Sekretær
Max Tronborg Slotsbjergbyvej 20 3022 8138 tronborg@live.dk Best.medlem
Carsten Kristiansen Slotsbjergbyvej 35 4014 1158 carsten@ostenfeld-biler.dk Best.medlem
Kasper Dannefeldt Slotsbjergbyvej 16 2233 0630 K.dannefeldt@gmail.com Best.medlem
Suppleanter
Jens M. Huscher Slotsbjergbyvej 32 2721 0549 jmhuscher@hotmail.com Suppl.
Benthe Sørensen Jættehøjvej 4 2175 4621 benthe@soerensen.mail.dk Suppl.
Henning Buhl-Madsen Slotsbjergbyvej 13 2096 4594 Henning@buhl-madsen.dk Suppl.
Steen Laursen Slotsbjergbyvej 27 2011 7813 laur@mail.dk Suppl.

Janet Frimodt-Møller Byvangen 127 2711 6127 janetfm@mynder.dk Webmaster

 

Tilbage til første side